fotoalbum planning opendeurmoment nieuwsbrief

TABORSCHOOL LOTENHULLE

HULLAERTSTRAAT 2

9880 LOTENHULLE  051/68 94 87

schoollotenhulle@taborscholen.be   

Directie Mevr. Monique Dhoore, schoollotenhulle@taborscholen.be Onderwijzend personeel K1A + P: zonneklas Mevr. Evelien Vervenne, evelien.vervenne@taborscholen.be  K1B + P: vlinderklas                 Mevr. Liezelot De Backer, liezelot.de.backer@taborscholen.be  K2A +K1: sterrenklas                 Mevr. Tania Vandecasteele, tania.vandecasteele@taborscholen.be                  Mevr. Stephy Bogaert, stephy.bogaert@taborscholen.be K2B +K1: bloemenklas Mevr. Chantal Van Wassenhove, chantal.van.wassenhove@taborscholen.be  K3A+K2: kikkerklas                 Mevr. Marleen Bekaert, marleenbelotenhulle@taborscholen.be  K3B+K2: uilenklas   Mevr. Julie Dewyn, julie.dewyn@taborscholen.be  1A Mevr. Ingrid Van Cauwenberghe, ingridlotenhulle@taborscholen.be  1B Mevr. Isabelle De Willemaeker, isabellelotenhulle@taborscholen.be  2A Mevr. Marijke Turrekens, marijkelotenhulle@taborscholen.be                    Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be 2B Mevr. Mieke Vervynck, miekelotenhulle@taborscholen.be  3A Mevr. An Hoeben, anlotenhulle@taborscholen.be 3B              Mevr. Charlotte Foré, charlotte.fore@taborscholen.be 4A Mevr. Nathalie De Dapper, nathalielotenhulle@taborscholen.be 4B              Dhr. Leander Hallaert, leander.hallaert@taborscholen.be  5 Mevr. Lisa Van Hevele, lisa.van.hevele@taborscholen.be  6A Mevr. Els Meerschman, elslotenhulle@taborscholen.be 6B Dhr. Kurt Van de Weghe, kurtlotenhulle@taborscholen.be  Leerkrachten lichamelijke opvoeding lagere afdeling en kleuterschool: Mevr. Nele Blomme, nele.blomme@taborscholen.be  Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Zorgbeleid Zorgcoördinator: Dhr. Koen De Dobbelaere, koenlotenhulle@taborscholen.be  Zorgleerkracht kleuterschool Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be Mevr. Stephy Bogaert, stephy.bogaert@taborscholen.be Kinderverzorgster Mevr. Sonja Cortier, sonja.cortier@taborscholen.be  Mentor beginnende leerkrachten en stagiair(e)s Dhr. Kris Steyaert, krist.steyaert@taborscholen.be  ICT-coördinator Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Administratie en beleidsondersteuning secretariaat    Mevr. Kathleen Cornille, kathleenlotenhulle@taborscholen.be  BPT-taken      Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Interne preventie Dhr. Alain Sucaet, alain.preventie@taborscholen.be  Boekhouding   Dhr Bart Van Dyck Middagtoezichters en onderhoudspersoneel Mevr. Anne Vermeire Mevr. Kristine Leemans Mevr. Nathalie Claeys Mevr. Sonja Cortier Mevr. Sabine Lassuy Mevr. Debby Devrieze
schoolteam
home contact onze school samen school maken aanmelding